Svatý Charbel Makhlouf

Svatý Charbel
Katolík
560px-Coat_of_Arms_of_the_Maronite_Patriarchate.svg
Vítejte na stránkách modlitebního společenství sv. Charbela

Důležitá informace

(6.7.2020)

"Bohužel nedávno o. Jarosław Cielecki udělal akt apostaze, opustil římskokatolickou církev  a připojil se k náboženské komunitě, která neudržuje jednotu s papežem. Z tohoto důvodu nemůže nadále vykonávat duchovní péči o věřící římskokatolické církve.

...Osoby náležící do římskokatolických komunit       sv. Charbela můžou najít duchovní podporu v Nadaci maronitských misí (Maronicka Fundacja Misyjna), jejímž předsedou je otec biskup Andrzej Siemieniewski, pomocný biskup arcidiecéze ve Wroclavi."

Przewodniczący Komisji Nauki Wiary KEP

6 lipca 2020 r.

Polská biskupská konference

Převzato z ekai.plmisyjne.pl

„Buďte mnichy v samém středu světa - k tomu nepotřebujete hábit. Zasévejte zrno modlitby a vůni kadidla. Buďte svatí a posvěcujte zemi. Cesta svatosti je dlouhá, ale buďte si jisti, že když budou vaše myšlenky zaujaty Bohem a vaše srdce naplní Boží láska, tehdy do vašich nohou vejde Boží moc a vy dojdete bezpečně do cíle. Vězte, že pokaždé, když se modlíte, modlím se já spolu s vámi, abyste se stávali svatými a jméno Páně, aby bylo velebeno. “
 
Poutě za uzdravení v roce 2022, po mši svaté litanie k sv. Charbelovi a  svátostné požehnání v poutním kostele Panny Marie Sedmibolestné na Cvilíně v Krnově.
 
 

POSELSTVÍ

SV. CHARBELA

ODKAZY

FILM SV. CHARBEL

slovenské titulky

DOKUMENT O SV. CHARBELOVI

slovenské titulky

Návštěvnost: